Zeon FMC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35739002
DIČ: 2021358460
IČ DPH: SK2021358460
Tomášiková 50/E, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášiková 50/E, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 26. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2004
Spisová značka: Sro/16582/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Grace Wilkinson od 17. 8. 2020
    konateľ
  • Jonathan Wilkinson od 1. 1. 2006
    konateľspoločník
  • Paulína Sjöstrandová od 17. 8. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zeon FMC, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 6,3 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 332,2 tis. €.

332,2 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
332,3 tis. €
Celkové výnosy
95,9 tis. €
Aktíva
40,4 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
82,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 5,5 tis., 2023 6,5 tis., 2024 5,0 tis., 2025 6,3 tis.20216,2 tis.20225,5 tis.20236,5 tis.20245,0 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 250,9 tis., 2022 239,3 tis., 2023 287,3 tis., 2024 319,7 tis., 2025 332,2 tis.2021250,9 tis.2022239,3 tis.2023287,3 tis.2024319,7 tis.2025332,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 332,2 tis. € 6,3 tis. €
2024 319,7 tis. € 5,0 tis. €
2023 287,3 tis. € 6,5 tis. €
2022 239,3 tis. € 5,5 tis. €
2021 250,9 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky44,4 tis. €
  • Finančné účty51,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Rezervy7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zeon FMC, s.r.o. v konkurze?

Zeon FMC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zeon FMC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zeon FMC, s.r.o. tržby 332,2 tis. €.

Je firma Zeon FMC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zeon FMC, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je Zeon FMC, s.r.o. platiteľom DPH?

Zeon FMC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zeon FMC, s.r.o. sídli?

Zeon FMC, s.r.o. má sídlo na adrese Tomášiková 50/E, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026