Renault Slovensko, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35736003
DIČ: 2020269449
IČ DPH: SK2020269449
Einsteinova 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 19. 12. 1997
Základné imanie: 182,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1998
Spisová značka: Sro/16299/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj áut, ojazdených áut, náhradných dielov a príslušenstva; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Evanson od 28. 6. 2007
    konateľ
  • Renault Group B.V. od 26. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Renault Slovensko, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 45 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 2 % na 156,7 mil. €.

156,7 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
355,9 mil. €
Celkové výnosy
19,4 mil. €
Aktíva
3,0 mil. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
3,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 mil., 2022 376,5 tis., 2023 1,7 mil., 2024 2,5 mil., 2025 1,4 mil.20211,5 mil.2022376,5 tis.20231,7 mil.20242,5 mil.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 95,5 mil., 2022 117,8 mil., 2023 164,5 mil., 2024 154,2 mil., 2025 156,7 mil.202195,5 mil.2022117,8 mil.2023164,5 mil.2024154,2 mil.2025156,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 156,7 mil. € 1,4 mil. €
2024 154,2 mil. € 2,5 mil. €
2023 164,5 mil. € 1,7 mil. €
2022 117,8 mil. € 376,5 tis. €
2021 95,5 mil. € 1,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Zásoby3,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 mil. €
  • Finančné účty19,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie64,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie182,6 tis. €
  • Fondy zo zisku18,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy8,8 mil. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Renault Slovensko, spol. s r.o. v konkurze?

Renault Slovensko, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Renault Slovensko, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Renault Slovensko, spol. s r.o. tržby 156,7 mil. €.

Je firma Renault Slovensko, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Renault Slovensko, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je Renault Slovensko, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Renault Slovensko, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Renault Slovensko, spol. s r.o. sídli?

Renault Slovensko, spol. s r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026