F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35735961
DIČ: 2021375840
IČ DPH: SK2021375840
Nový Diel 600/38, Hurbanovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nový Diel 600/38, Hurbanovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.20
Dátum vzniku: 19. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2025
Spisová značka: Sro/60395/N
Predmet podnikania (výber): poradenská činnosť v oblasti požiarnej ochrany; technik požiarnej ochrany; opravy, plnenie, revízie hasiacich prístrojov a revízie hydrantov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudovít Vámoš od 19. 12. 1997
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 810 % na 17,8 tis. € a tržby jej narástli o 191 % na 48,1 tis. €.

48,1 tis. €
Tržby
17,8 tis. €
Zisk
64,3 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 298, 2023 62, 2024 2,0 tis., 2025 17,8 tis.20212,3 tis.202229820236220242,0 tis.202517,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,5 tis., 2022 2,3 tis., 2023 5,6 tis., 2024 16,5 tis., 2025 48,1 tis.202127,5 tis.20222,3 tis.20235,6 tis.202416,5 tis.202548,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,1 tis. € 17,8 tis. €
2024 16,5 tis. € 2,0 tis. €
2023 5,6 tis. € 62 €
2022 2,3 tis. € 298 €
2021 27,5 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,8 tis. €
  • Záväzky44,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. v konkurze?

F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. tržby 48,1 tis. €.

Je firma F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. dosiahla zisk 17,8 tis. €.

Je F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. sídli?

F.I.R.E. Slovakia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nový Diel 600/38, Hurbanovo, 947 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026