B.P.LUX Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35735163
DIČ: 2020229112
IČ DPH: SK2020229112
Bajkalská 41, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 41, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 16. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1998
Spisová značka: Sro/16225/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Polák od 16. 12. 1997
    konateľspoločník
  • RNDr. Beáta Kacejová od 22. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.P.LUX Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 237 € a tržby jej narástli o 9 % na 277,4 tis. €.

277,4 tis. €
Tržby
237 €
Strata
279,2 tis. €
Celkové výnosy
188,8 tis. €
Aktíva
43,9 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
26,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,7 tis., 2022 −2,8 tis., 2023 27,1 tis., 2024 12,2 tis., 2025 −23720218,7 tis.2022−2,8 tis.202327,1 tis.202412,2 tis.2025−237
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,8 tis., 2022 119,6 tis., 2023 249,7 tis., 2024 253,7 tis., 2025 277,4 tis.2021122,8 tis.2022119,6 tis.2023249,7 tis.2024253,7 tis.2025277,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 277,4 tis. € -237 €
2024 253,7 tis. € 12,2 tis. €
2023 249,7 tis. € 27,1 tis. €
2022 119,6 tis. € -2,8 tis. €
2021 122,8 tis. € 8,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,2 tis. €
  • Finančné účty45,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie122 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-237 €
  • Rezervy969 €
  • Dlhodobé záväzky25,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,7 tis. €
  • Bankové úvery19,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.P.LUX Slovakia, s.r.o. v konkurze?

B.P.LUX Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.P.LUX Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.P.LUX Slovakia, s.r.o. tržby 277,4 tis. €.

Je firma B.P.LUX Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.P.LUX Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 237 €.

Je B.P.LUX Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

B.P.LUX Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B.P.LUX Slovakia, s.r.o. sídli?

B.P.LUX Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 41, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026