CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35731168
DIČ: 2020251266
IČ DPH: SK2020251266
Exnárova 43, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Exnárova 43, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 4. 11. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1997
Spisová značka: Sro/15863/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; inštalácia slaboprúdových sietí a rozvodov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Polák od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 99,3 tis. €.

99,3 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
20,7 tis. €
Aktíva
12,6 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 7,6 tis., 2023 −4,3 tis., 2024 −2,1 tis., 2025 1,7 tis.20212,3 tis.20227,6 tis.2023−4,3 tis.2024−2,1 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,6 tis., 2022 99,0 tis., 2023 69,7 tis., 2024 86,6 tis., 2025 99,3 tis.2021152,6 tis.202299,0 tis.202369,7 tis.202486,6 tis.202599,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,3 tis. € 1,7 tis. €
2024 86,6 tis. € -2,1 tis. €
2023 69,7 tis. € -4,3 tis. €
2022 99,0 tis. € 7,6 tis. €
2021 152,6 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,6 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. v konkurze?

CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. tržby 99,3 tis. €.

Je firma CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. sídli?

CI.5. - COMMUNICATION and INFORMATION FIVE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Exnárova 43, Bratislava, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026