CLUBOX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35730919
DIČ: 2021374223
IČ DPH: SK2021374223
Zámocká 7013/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 7013/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 30. 10. 1997
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/15840/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a licenciami a know-how …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Sasák od 31. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CLUBOX, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 55 % na 12,7 tis. €.

12,7 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
46,1 tis. €
Aktíva
17,9 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,3 tis., 2022 65,5 tis., 2023 323,4 tis., 2024 −25,7 tis., 2025 2,9 tis.2021−11,3 tis.202265,5 tis.2023323,4 tis.2024−25,7 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,4 mil., 2024 28,2 tis., 2025 12,7 tis.20211,8 mil.20221,3 mil.20231,4 mil.202428,2 tis.202512,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,7 tis. € 2,9 tis. €
2024 28,2 tis. € -25,7 tis. €
2023 1,4 mil. € 323,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 65,5 tis. €
2021 1,8 mil. € -11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,9 tis. €
  • Záväzky28,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CLUBOX, s.r.o. v konkurze?

CLUBOX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CLUBOX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CLUBOX, s.r.o. tržby 12,7 tis. €.

Je firma CLUBOX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CLUBOX, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je CLUBOX, s.r.o. platiteľom DPH?

CLUBOX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CLUBOX, s.r.o. sídli?

CLUBOX, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 7013/36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026