Fénix Bratislava, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35730854
DIČ: 2020268789
IČ DPH: SK2020268789
Hollého 1758, Vrbové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 1758, Vrbové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 30. 10. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 1997
Spisová značka: Sro/11672/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Boor od 28. 6. 2017
    konateľ
  • Ing. Pavel Stratil od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fénix Bratislava, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 81,6 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 844,4 tis. €.

844,4 tis. €
Tržby
81,6 tis. €
Zisk
850,2 tis. €
Celkové výnosy
927,1 tis. €
Aktíva
768,6 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
24,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 127,8 tis., 2022 71,9 tis., 2023 39,4 tis., 2024 75,6 tis., 2025 81,6 tis.2021127,8 tis.202271,9 tis.202339,4 tis.202475,6 tis.202581,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 771,5 tis., 2023 579,8 tis., 2024 788,4 tis., 2025 844,4 tis.20211,2 mil.2022771,5 tis.2023579,8 tis.2024788,4 tis.2025844,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 844,4 tis. € 81,6 tis. €
2024 788,4 tis. € 75,6 tis. €
2023 579,8 tis. € 39,4 tis. €
2022 771,5 tis. € 71,9 tis. €
2021 1,2 mil. € 127,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok27,8 tis. €
  • Zásoby304,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky139 €
  • Krátkodobé pohľadávky405,6 tis. €
  • Finančné účty189,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy332 €
  • Fondy zo zisku833 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov679,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,6 tis. €
  • Rezervy5,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fénix Bratislava, spol. s r.o. v konkurze?

Fénix Bratislava, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fénix Bratislava, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fénix Bratislava, spol. s r.o. tržby 844,4 tis. €.

Je firma Fénix Bratislava, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fénix Bratislava, spol. s r.o. dosiahla zisk 81,6 tis. €.

Je Fénix Bratislava, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Fénix Bratislava, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fénix Bratislava, spol. s r.o. sídli?

Fénix Bratislava, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hollého 1758, Vrbové, 922 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026