VERY GOODIES SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35730625
DIČ: 2020251090
IČ DPH: SK2020251090
Nová Rožňavská 134/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová Rožňavská 134/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 28. 10. 1997
Základné imanie: 136,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 10. 1997
Spisová značka: Sro/15814/B
Predmet podnikania (výber): servis predajných nevýherných automatov všetkých druhov; nákup, predaj a prevádzkovanie predajných nevýherných automatov všetkých druhov; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alessandro Pasquale od 27. 1. 2016
    konateľ
  • Matteo Chiera Di Vasco od 27. 1. 2016
    konateľ
  • Milan Duša od 4. 12. 2002
    konateľ
  • VERY GOODIES a. s. od 13. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VERY GOODIES SK s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 81 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 10,6 mil. €.

10,6 mil. €
Tržby
12,3 tis. €
Strata
10,9 mil. €
Celkové výnosy
5,5 mil. €
Aktíva
876,7 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
35,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,5 tis., 2022 225,2 tis., 2023 −193,3 tis., 2024 −64,3 tis., 2025 −12,3 tis.2021157,5 tis.2022225,2 tis.2023−193,3 tis.2024−64,3 tis.2025−12,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,4 mil., 2022 11,0 mil., 2023 11,5 mil., 2024 10,9 mil., 2025 10,6 mil.20216,4 mil.202211,0 mil.202311,5 mil.202410,9 mil.202510,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 mil. € -12,3 tis. €
2024 10,9 mil. € -64,3 tis. €
2023 11,5 mil. € -193,3 tis. €
2022 11,0 mil. € 225,2 tis. €
2021 6,4 mil. € 157,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok274,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky33,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty355,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie136,1 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-307,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,3 tis. €
  • Rezervy99,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie46,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VERY GOODIES SK s. r. o. v konkurze?

VERY GOODIES SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VERY GOODIES SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VERY GOODIES SK s. r. o. tržby 10,6 mil. €.

Je firma VERY GOODIES SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VERY GOODIES SK s. r. o. vykázala stratu 12,3 tis. €.

Je VERY GOODIES SK s. r. o. platiteľom DPH?

VERY GOODIES SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VERY GOODIES SK s. r. o. sídli?

VERY GOODIES SK s. r. o. má sídlo na adrese Nová Rožňavská 134/A, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026