KONTURA SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35726440
DIČ: 2020241905
IČ DPH: SK2020241905
Vietnamská 3, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vietnamská 3, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 8. 9. 1997
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1997
Spisová značka: Sro/15439/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Švikruha od 8. 9. 1997
    konateľspoločník
  • Ľuboš Nemček od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KONTURA SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 19,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 501,1 tis. €.

501,1 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
502,6 tis. €
Celkové výnosy
321,8 tis. €
Aktíva
243,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
49,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,7 tis., 2022 −21,0 tis., 2023 26,9 tis., 2024 15,6 tis., 2025 19,2 tis.202123,7 tis.2022−21,0 tis.202326,9 tis.202415,6 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 586,7 tis., 2022 599,0 tis., 2023 550,1 tis., 2024 546,4 tis., 2025 501,1 tis.2021586,7 tis.2022599,0 tis.2023550,1 tis.2024546,4 tis.2025501,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 593,2 tis., 2022 599,6 tis., 2023 550,4 tis., 2024 613,0 tis., 2025 502,6 tis.2021593,2 tis.2022599,6 tis.2023550,4 tis.2024613,0 tis.2025502,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 85, 2022 7,5 tis., 2023 7,2 tis., 2024 6,0 tis., 2025 6,5 tis.20218520227,5 tis.20237,2 tis.20246,0 tis.20256,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 501,1 tis. € 19,2 tis. €
2024 546,4 tis. € 15,6 tis. €
2023 550,1 tis. € 26,9 tis. €
2022 599,0 tis. € -21,0 tis. €
2021 586,7 tis. € 23,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok270,3 tis. €
  • Zásoby10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,0 tis. €
  • Finančné účty12,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku667 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov216,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Rezervy9,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KONTURA SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

KONTURA SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KONTURA SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KONTURA SLOVAKIA s.r.o. tržby 501,1 tis. €.

Je firma KONTURA SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KONTURA SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je KONTURA SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

KONTURA SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KONTURA SLOVAKIA s.r.o. sídli?

KONTURA SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Vietnamská 3, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026