Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35724897
DIČ: 2020218739
IČ DPH: SK2020218739
Konventná 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.20
Dátum vzniku: 15. 8. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1997
Spisová značka: Sro/15303/B
Predmet podnikania (výber): reklamno-propagačná činnosť; výroba, predaj a požičiavanie nahratých zvukových nosičov; vydavateľská činnosť periodických a neperiodických publikácií a hudobnej produkcie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivana Nedvědová od 6. 8. 2012
    konateľ
  • Ing. Jan Nedvěd od 6. 8. 2012
    konateľ
  • Mgr. Martin Nedvěd od 6. 8. 2012
    konateľ
  • STUDIO FONTÁNA spol. s r.o. od 15. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 35 % na 243,0 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 803,3 tis. €.

803,3 tis. €
Tržby
243,0 tis. €
Zisk
814,4 tis. €
Celkové výnosy
472,4 tis. €
Aktíva
254,0 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
36,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 157,2 tis., 2022 165,8 tis., 2023 138,5 tis., 2024 180,4 tis., 2025 243,0 tis.2021157,2 tis.2022165,8 tis.2023138,5 tis.2024180,4 tis.2025243,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 438,4 tis., 2022 457,1 tis., 2023 687,3 tis., 2024 703,6 tis., 2025 803,3 tis.2021438,4 tis.2022457,1 tis.2023687,3 tis.2024703,6 tis.2025803,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 803,3 tis. € 243,0 tis. €
2024 703,6 tis. € 180,4 tis. €
2023 687,3 tis. € 138,5 tis. €
2022 457,1 tis. € 165,8 tis. €
2021 438,4 tis. € 157,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky95,6 tis. €
  • Finančné účty376,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy3,7 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie243,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky218,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 803,3 tis. €.

Je firma Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. dosiahla zisk 243,0 tis. €.

Je Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Konventná 7, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026