SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35724340
DIČ: 2020267843
IČ DPH: SK2020267843
Fatranská ulica 1223, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fatranská ulica 1223, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 6. 8. 1997
Základné imanie: 3,2 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 1. 2001
Spisová značka: Sro/52976/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania; sprostredkovanie technickej poradenskej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Ing. Robert Angel od 23. 8. 2001
    konateľ
  • Radko Svrdlin od 27. 2. 2023
    konateľ
  • SMC Austria GmbH od 1. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Andrej Palovčík od 1. 11. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. v roku 2026 znížila zisk o 27 % na 234,7 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 8,1 mil. €.

8,1 mil. €
Tržby
234,7 tis. €
Zisk
8,1 mil. €
Celkové výnosy
7,1 mil. €
Aktíva
6,2 mil. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
26,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 155,7 tis., 2023 410,4 tis., 2024 774,7 tis., 2025 322,2 tis., 2026 234,7 tis.2022155,7 tis.2023410,4 tis.2024774,7 tis.2025322,2 tis.2026234,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 5,9 mil., 2023 6,8 mil., 2024 9,5 mil., 2025 8,2 mil., 2026 8,1 mil.20225,9 mil.20236,8 mil.20249,5 mil.20258,2 mil.20268,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 8,3 mil., 2026 8,1 mil.2022–2023–2024–20258,3 mil.20268,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 128,8 tis., 2026 132,5 tis.2022–2023–2024–2025128,8 tis.2026132,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 8,1 mil. € 234,7 tis. €
2025 8,2 mil. € 322,2 tis. €
2024 9,5 mil. € 774,7 tis. €
2023 6,8 mil. € 410,4 tis. €
2022 5,9 mil. € 155,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby327,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty3,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie22,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,2 mil. €
  • Kapitálové fondy830 €
  • Fondy zo zisku290,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie234,7 tis. €
  • Rezervy126,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky60,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky747,9 tis. €
  • Bankové úvery4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. v konkurze?

SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. tržby 8,1 mil. €.

Je firma SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. dosiahla zisk 234,7 tis. €.

Je SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. platiteľom DPH?

SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. sídli?

SMC Priemyselná automatizácia, spol. s r.o. má sídlo na adrese Fatranská ulica 1223, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026