FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35720662
DIČ: 2020267359
IČ DPH: SK2020267359
Cementárska 15, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cementárska 15, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 18. 6. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1997
Spisová značka: Sro/14918/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; skladovanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Uher od 24. 5. 2010
    konateľ
  • FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. od 29. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 329,8 tis. €.

329,8 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
356,3 tis. €
Celkové výnosy
132,0 tis. €
Aktíva
9,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
29,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 477, 2022 15,7 tis., 2023 20,3 tis., 2024 −616, 2025 7,6 tis.2021477202215,7 tis.202320,3 tis.2024−61620257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 234,7 tis., 2022 303,2 tis., 2023 338,2 tis., 2024 322,2 tis., 2025 329,8 tis.2021234,7 tis.2022303,2 tis.2023338,2 tis.2024322,2 tis.2025329,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 329,8 tis. € 7,6 tis. €
2024 322,2 tis. € -616 €
2023 338,2 tis. € 20,3 tis. €
2022 303,2 tis. € 15,7 tis. €
2021 234,7 tis. € 477 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,2 tis. €
  • Zásoby38,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky25 €
  • Krátkodobé pohľadávky29,4 tis. €
  • Finančné účty10,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy6,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-12,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky92,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. v konkurze?

FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. tržby 329,8 tis. €.

Je firma FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. platiteľom DPH?

FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. sídli?

FONTANA WATERCOOLERS, s. r. o. má sídlo na adrese Cementárska 15, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026