ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35707411
DIČ: 2020227352
IČ DPH: SK2020227352
Pestovateľská 134/2, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pestovateľská 134/2, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 22. 1. 1997
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1997
Spisová značka: Sro/13715/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živ…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; reklamné činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Salkini od 1. 8. 2018
    konateľ
  • ALEDETO s.r.o. od 24. 9. 2022
    spoločník
  • Anna Petrik od 21. 11. 2006
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 106 % na 62,9 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 334,8 tis. €.

334,8 tis. €
Tržby
62,9 tis. €
Strata
335,2 tis. €
Celkové výnosy
118,8 tis. €
Aktíva
-72,1 tis. €
Vlastné imanie
161 %
Celková zadlženosť
16,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 23,6 tis., 2023 −3,1 tis., 2024 −30,5 tis., 2025 −62,9 tis.202118,0 tis.202223,6 tis.2023−3,1 tis.2024−30,5 tis.2025−62,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 538,6 tis., 2022 623,2 tis., 2023 529,6 tis., 2024 597,0 tis., 2025 334,8 tis.2021538,6 tis.2022623,2 tis.2023529,6 tis.2024597,0 tis.2025334,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 334,8 tis. € -62,9 tis. €
2024 597,0 tis. € -30,5 tis. €
2023 529,6 tis. € -3,1 tis. €
2022 623,2 tis. € 23,6 tis. €
2021 538,6 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,7 tis. €
  • Zásoby88,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Finančné účty10,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-23,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-62,9 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky183,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 334,8 tis. €.

Je firma ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. vykázala stratu 62,9 tis. €.

Je ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

ALEDETO SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Pestovateľská 134/2, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026