ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35701951
DIČ: 2020327606
IČ DPH: SK2020327606
Gajova 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gajova 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 31. 10. 1996
Základné imanie: 57,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1997
Spisová značka: Sro/12054/B
Predmet podnikania (výber): odborné pomoci, štúdie, analýzy v oblasti energetiky; poradenská činnosť v oblasti energetiky; obstarávateľská činnosť v investičnej výstavbe …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Henrich Pavlík od 5. 12. 2019
    konateľ
  • Ing. Koloman Prónay od 19. 5. 1997
    konateľspoločník
  • Ing. RNDr. Pavel Mikuláš od 5. 12. 2019
    konateľ
  • TRENINVEST, s.r.o. od 28. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 98 % na 48,7 tis. € a tržby jej narástli o 294 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
48,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
657,6 tis. €
Aktíva
95,7 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
20,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,0 tis., 2022 782, 2023 23,6 tis., 2024 24,6 tis., 2025 48,7 tis.202140,0 tis.2022782202323,6 tis.202424,6 tis.202548,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 439,2 tis., 2022 494,1 tis., 2023 495,4 tis., 2024 333,4 tis., 2025 1,3 mil.2021439,2 tis.2022494,1 tis.2023495,4 tis.2024333,4 tis.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 48,7 tis. €
2024 333,4 tis. € 24,6 tis. €
2023 495,4 tis. € 23,6 tis. €
2022 494,1 tis. € 782 €
2021 439,2 tis. € 40,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok26,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky235,2 tis. €
  • Finančné účty387,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie57,1 tis. €
  • Kapitálové fondy26,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-42,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,7 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky807 €
  • Krátkodobé záväzky520,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. v konkurze?

ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. dosiahla zisk 48,7 tis. €.

Je ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. platiteľom DPH?

ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. sídli?

ENERGOPROJEKT EDS, s. r. o. má sídlo na adrese Gajova 4, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026