Hudobný klub METRO, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35699353
DIČ: 2020311106
IČ DPH: SK2020311106
Podchod na Suchom mýte, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podchod na Suchom mýte, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 1. 10. 1996
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2002
Spisová značka: Sro/11821/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Lipa od 1. 10. 1996
    konateľ
  • Peter Mališ od 15. 12. 2015
    konateľ
  • JAZZ CLUB BRATISLAVA a.s. od 1. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hudobný klub METRO, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 24 % na 36,8 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 344,9 tis. €.

344,9 tis. €
Tržby
36,8 tis. €
Zisk
345,0 tis. €
Celkové výnosy
445,0 tis. €
Aktíva
149,0 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 143,3 tis., 2022 35,6 tis., 2023 32,9 tis., 2024 48,5 tis., 2025 36,8 tis.2021143,3 tis.202235,6 tis.202332,9 tis.202448,5 tis.202536,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 269,4 tis., 2022 475,9 tis., 2023 549,4 tis., 2024 455,8 tis., 2025 344,9 tis.2021269,4 tis.2022475,9 tis.2023549,4 tis.2024455,8 tis.2025344,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 344,9 tis. € 36,8 tis. €
2024 455,8 tis. € 48,5 tis. €
2023 549,4 tis. € 32,9 tis. €
2022 475,9 tis. € 35,6 tis. €
2021 269,4 tis. € 143,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok232,2 tis. €
  • Zásoby3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,7 tis. €
  • Finančné účty194,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov97,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky283,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hudobný klub METRO, spol. s r.o. v konkurze?

Hudobný klub METRO, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hudobný klub METRO, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hudobný klub METRO, spol. s r.o. tržby 344,9 tis. €.

Je firma Hudobný klub METRO, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hudobný klub METRO, spol. s r.o. dosiahla zisk 36,8 tis. €.

Je Hudobný klub METRO, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Hudobný klub METRO, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hudobný klub METRO, spol. s r.o. sídli?

Hudobný klub METRO, spol. s r.o. má sídlo na adrese Podchod na Suchom mýte, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026