DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35692162
DIČ: 2020923179
IČ DPH: SK2020923179
Sokolská 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sokolská 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 10. 6. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/11160/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/; sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oľga Žilinská od 27. 6. 2000
    konateľspoločník
  • MUDr. Alžbeta Roháčková od 10. 8. 2022
    spoločník
  • MUDr. Andrea Horská od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 255 % na 28,1 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 722,9 tis. €.

722,9 tis. €
Tržby
28,1 tis. €
Zisk
722,2 tis. €
Celkové výnosy
734,0 tis. €
Aktíva
686,0 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
45,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,4 tis., 2022 13,3 tis., 2023 35,3 tis., 2024 7,9 tis., 2025 28,1 tis.202140,4 tis.202213,3 tis.202335,3 tis.20247,9 tis.202528,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 789,1 tis., 2022 640,7 tis., 2023 761,9 tis., 2024 649,4 tis., 2025 722,9 tis.2021789,1 tis.2022640,7 tis.2023761,9 tis.2024649,4 tis.2025722,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 722,9 tis. € 28,1 tis. €
2024 649,4 tis. € 7,9 tis. €
2023 761,9 tis. € 35,3 tis. €
2022 640,7 tis. € 13,3 tis. €
2021 789,1 tis. € 40,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,8 tis. €
  • Zásoby12,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky520,5 tis. €
  • Finančné účty128,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie49,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov650,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. v konkurze?

DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. tržby 722,9 tis. €.

Je firma DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. dosiahla zisk 28,1 tis. €.

Je DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. platiteľom DPH?

DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. sídli?

DENTAL Štúdio, J + O, spol. s r.o. má sídlo na adrese Sokolská 6, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026