CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35685824
DIČ: 2020339596
IČ DPH: SK2020339596
Prievozská 5434/6A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 5434/6A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 11. 3. 1996
Základné imanie: 39,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1996
Spisová značka: Sro/10583/B
Predmet podnikania (výber): výkon veterinárnej služby spočívajúcej v zásobovaní veterinárnymi liečivami a prípravkami registrovanými a povolenými…; sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov a výkonu služieb; predaj krmív a kŕmnych zmesí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rafal Szczytowski od 30. 10. 2025
    konateľ
  • Ceva Sante Animale S.A. od 18. 7. 2025
    spoločník
  • Ing. Petr Hůrka od 21. 11. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 160,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 9,9 mil. €.

9,9 mil. €
Tržby
160,9 tis. €
Zisk
10,0 mil. €
Celkové výnosy
4,9 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
13,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 341,5 tis., 2022 80,6 tis., 2023 299,0 tis., 2024 412,3 tis., 2025 160,9 tis.2021341,5 tis.202280,6 tis.2023299,0 tis.2024412,3 tis.2025160,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,8 mil., 2022 8,5 mil., 2023 9,4 mil., 2024 9,4 mil., 2025 9,9 mil.20218,8 mil.20228,5 mil.20239,4 mil.20249,4 mil.20259,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,9 mil. € 160,9 tis. €
2024 9,4 mil. € 412,3 tis. €
2023 9,4 mil. € 299,0 tis. €
2022 8,5 mil. € 80,6 tis. €
2021 8,8 mil. € 341,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok577,5 tis. €
  • Zásoby2,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky283,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky502,2 tis. €
  • Finančné účty875,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie39,8 tis. €
  • Kapitálové fondy44,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie160,9 tis. €
  • Rezervy1,2 mil. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. tržby 9,9 mil. €.

Je firma CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 160,9 tis. €.

Je CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

CEVA ANIMAL HEALTH SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 5434/6A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026