BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35680601
DIČ: 2020355205
IČ DPH: SK2020355205
Pionierska 2884/7, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pionierska 2884/7, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.61
Dátum vzniku: 18. 12. 1995
Základné imanie: 7,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 9. 1997
Spisová značka: Sro/60856/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa a predaj tovaru iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Vlnková od 9. 9. 2005
    konateľspoločník
  • Rudolf Vlnka od 10. 10. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 31 % na 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
238,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,1 tis., 2022 52,0 tis., 2023 26,2 tis., 2024 7,0 tis., 2025 4,8 tis.202168,1 tis.202252,0 tis.202326,2 tis.20247,0 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,6 mil., 2025 1,5 mil.20211,9 mil.20222,0 mil.20231,5 mil.20241,6 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 4,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 7,0 tis. €
2023 1,5 mil. € 26,2 tis. €
2022 2,0 mil. € 52,0 tis. €
2021 1,9 mil. € 68,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok623,6 tis. €
  • Zásoby465,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky300 €
  • Krátkodobé pohľadávky99,4 tis. €
  • Finančné účty11,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,3 tis. €
  • Kapitálové fondy54,8 tis. €
  • Fondy zo zisku791 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov170,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,8 tis. €
  • Rezervy18,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky757,5 tis. €
  • Bankové úvery137,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. v konkurze?

BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. platiteľom DPH?

BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. sídli?

BETONÁRKA NADLICE spol. s r.o. má sídlo na adrese Pionierska 2884/7, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026