BMB Partners - Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34152512
DIČ: 2020965991
IČ DPH: SK2020965991
Staromestská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staromestská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 16. 12. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 1. 2021
Spisová značka: Sro/15902/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie v oblasti obchodu; ekonomické poradenstvo; usporadúvanie seminárov, školení a vzdelávacích podujatí

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BMB Partners - Slovakia, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 10 % na 260,0 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 209,6 tis. €.

209,6 tis. €
Tržby
260,0 tis. €
Zisk
467,2 tis. €
Celkové výnosy
582,9 tis. €
Aktíva
489,8 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
36,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 136,4 tis., 2023 217,1 tis., 2024 184,7 tis., 2025 236,9 tis., 2026 260,0 tis.2022136,4 tis.2023217,1 tis.2024184,7 tis.2025236,9 tis.2026260,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 69,2 tis., 2023 106,5 tis., 2024 121,5 tis., 2025 167,9 tis., 2026 209,6 tis.202269,2 tis.2023106,5 tis.2024121,5 tis.2025167,9 tis.2026209,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 413,0 tis., 2026 467,2 tis.2022–2023–2024–2025413,0 tis.2026467,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 4,0 tis., 2026 3,5 tis.2022–2023–2024–20254,0 tis.20263,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 209,6 tis. € 260,0 tis. €
2025 167,9 tis. € 236,9 tis. €
2024 121,5 tis. € 184,7 tis. €
2023 106,5 tis. € 217,1 tis. €
2022 69,2 tis. € 136,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,3 tis. €
  • Finančné účty431,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie260,0 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky760 €
  • Krátkodobé záväzky87,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BMB Partners - Slovakia, s.r.o. v konkurze?

BMB Partners - Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BMB Partners - Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BMB Partners - Slovakia, s.r.o. tržby 209,6 tis. €.

Je firma BMB Partners - Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BMB Partners - Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 260,0 tis. €.

Je BMB Partners - Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

BMB Partners - Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BMB Partners - Slovakia, s.r.o. sídli?

BMB Partners - Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Staromestská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026