"H+H UNIPO", spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34136916
DIČ: 2020403693
IČ DPH: SK2020403693
Plášťovce 1045, Plášťovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plášťovce 1045, Plášťovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 19. 3. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1996
Spisová značka: Sro/2116/N
Predmet podnikania (výber): - staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - plynoinštalatérstvo; - veľkoobchod, maloobchod a sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných ohlasovacích živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Niemiec od 1. 6. 2013
    konateľ
  • AGROSKOT, s.r.o. od 27. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť "H+H UNIPO", spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 47,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
47,9 tis. €
Strata
2,3 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
4,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,9 tis., 2022 496,2 tis., 2023 110,4 tis., 2024 49,3 tis., 2025 −47,9 tis.202155,9 tis.2022496,2 tis.2023110,4 tis.202449,3 tis.2025−47,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,9 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20211,5 mil.20222,9 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € -47,9 tis. €
2024 1,8 mil. € 49,3 tis. €
2023 1,9 mil. € 110,4 tis. €
2022 2,9 mil. € 496,2 tis. €
2021 1,5 mil. € 55,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky328,3 tis. €
  • Finančné účty201,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie78,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku433,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov781,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-47,9 tis. €
  • Rezervy10,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky492,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky937,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie69,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma "H+H UNIPO", spol. s r.o. v konkurze?

"H+H UNIPO", spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma "H+H UNIPO", spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala "H+H UNIPO", spol. s r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma "H+H UNIPO", spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 "H+H UNIPO", spol. s r.o. vykázala stratu 47,9 tis. €.

Je "H+H UNIPO", spol. s r.o. platiteľom DPH?

"H+H UNIPO", spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma "H+H UNIPO", spol. s r.o. sídli?

"H+H UNIPO", spol. s r.o. má sídlo na adrese Plášťovce 1045, Plášťovce, 935 82.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026