Myjavská pekáreň, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34135278
DIČ: 2020375687
IČ DPH: SK2020375687
Moravská 3, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravská 3, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 20. 2. 1996
Základné imanie: 34,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1996
Spisová značka: Sro/18706/R
Predmet podnikania (výber): výroba pekárska, polotovarov a cestovín; predaj pekárenských, cukrárenských výrobkov, polotovarov a cestovín; sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Židek od 25. 5. 2018
    konateľ
  • Družstvo podielnikov Devín od 17. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Myjavská pekáreň, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 26,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
26,5 tis. €
Strata
2,8 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
171,7 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
40,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,1 tis., 2022 19,9 tis., 2023 127,9 tis., 2024 19,2 tis., 2025 −26,5 tis.202124,1 tis.202219,9 tis.2023127,9 tis.202419,2 tis.2025−26,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,5 mil.20211,7 mil.20221,8 mil.20232,0 mil.20242,3 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € -26,5 tis. €
2024 2,3 mil. € 19,2 tis. €
2023 2,0 mil. € 127,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 19,9 tis. €
2021 1,7 mil. € 24,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok913,1 tis. €
  • Zásoby39,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky128,3 tis. €
  • Finančné účty45,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie638 €

Pasíva

  • Základné imanie34,9 tis. €
  • Fondy zo zisku48,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-26,5 tis. €
  • Rezervy32,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky578,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky314,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Myjavská pekáreň, s.r.o. v konkurze?

Myjavská pekáreň, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Myjavská pekáreň, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Myjavská pekáreň, s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma Myjavská pekáreň, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Myjavská pekáreň, s.r.o. vykázala stratu 26,5 tis. €.

Je Myjavská pekáreň, s.r.o. platiteľom DPH?

Myjavská pekáreň, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Myjavská pekáreň, s.r.o. sídli?

Myjavská pekáreň, s.r.o. má sídlo na adrese Moravská 3, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026