ANCORA production, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34133593
DIČ: 2021312183
IČ DPH: SK2021312183
Romanova 1675/44, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Romanova 1675/44, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 18. 1. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/108094/B
Predmet podnikania (výber): - vydavateľská činnosť; - reklama a propagácia; - poradenstvo v oblasti reklamy, tlače a informácií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Gabriela Rošková od 15. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANCORA production, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 102 % na 22,3 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 63,7 tis. €.

63,7 tis. €
Tržby
22,3 tis. €
Zisk
119,1 tis. €
Aktíva
113,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 10,0 tis., 2023 6,0 tis., 2024 11,1 tis., 2025 22,3 tis.20216,5 tis.202210,0 tis.20236,0 tis.202411,1 tis.202522,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 33,3 tis., 2022 39,8 tis., 2023 36,6 tis., 2024 47,7 tis., 2025 63,7 tis.202133,3 tis.202239,8 tis.202336,6 tis.202447,7 tis.202563,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,7 tis. € 22,3 tis. €
2024 47,7 tis. € 11,1 tis. €
2023 36,6 tis. € 6,0 tis. €
2022 39,8 tis. € 10,0 tis. €
2021 33,3 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie113,8 tis. €
  • Záväzky5,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANCORA production, s.r.o. v konkurze?

ANCORA production, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANCORA production, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANCORA production, s.r.o. tržby 63,7 tis. €.

Je firma ANCORA production, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANCORA production, s.r.o. dosiahla zisk 22,3 tis. €.

Je ANCORA production, s.r.o. platiteľom DPH?

ANCORA production, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANCORA production, s.r.o. sídli?

ANCORA production, s.r.o. má sídlo na adrese Romanova 1675/44, Bratislava, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026