Autohal spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34133119
DIČ: 2021224722
IČ DPH: SK2021224722
Prešovská 26, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešovská 26, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 15. 1. 1996
Základné imanie: 8,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 3. 2006
Spisová značka: Sro/1921/N
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom; - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miriam Humayová od 30. 1. 2006
    konateľspoločník
  • Peter Gubo od 18. 2. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Autohal spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 67,2 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
67,2 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
446,2 tis. €
Aktíva
188,2 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
61,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,5 tis., 2022 −10,0 tis., 2023 58,3 tis., 2024 47,0 tis., 2025 67,2 tis.202129,5 tis.2022−10,0 tis.202358,3 tis.202447,0 tis.202567,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 571,6 tis., 2022 668,1 tis., 2023 716,7 tis., 2024 890,3 tis., 2025 1,1 mil.2021571,6 tis.2022668,1 tis.2023716,7 tis.2024890,3 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 67,2 tis. €
2024 890,3 tis. € 47,0 tis. €
2023 716,7 tis. € 58,3 tis. €
2022 668,1 tis. € -10,0 tis. €
2021 571,6 tis. € 29,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok236,7 tis. €
  • Zásoby300 €
  • Krátkodobé pohľadávky42,5 tis. €
  • Finančné účty163,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov111,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,2 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky193,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Autohal spol. s r.o. v konkurze?

Autohal spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Autohal spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Autohal spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Autohal spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Autohal spol. s r.o. dosiahla zisk 67,2 tis. €.

Je Autohal spol. s r.o. platiteľom DPH?

Autohal spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Autohal spol. s r.o. sídli?

Autohal spol. s r.o. má sídlo na adrese Prešovská 26, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026