BetónRacio, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34127836
DIČ: 2020393793
IČ DPH: SK2020393793
Skladová 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skladová 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 22. 9. 1995
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 10. 1995
Spisová značka: Sro/1508/T
Predmet podnikania (výber): poradenstvo v oblasti stavebníctva a výroby stavebných látok v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; prenájom dopravných a mechanizačných prostriedkov. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Pánis od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • BT3 AIH GmbH od 12. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BetónRacio, s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 24 % na 199,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 10,3 mil. €.

10,3 mil. €
Tržby
199,1 tis. €
Zisk
10,4 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
11,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 285,0 tis., 2023 277,8 tis., 2024 98,3 tis., 2025 160,4 tis., 2026 199,1 tis.2022285,0 tis.2023277,8 tis.202498,3 tis.2025160,4 tis.2026199,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 13,3 mil., 2023 13,8 mil., 2024 11,0 mil., 2025 11,1 mil., 2026 10,3 mil.202213,3 mil.202313,8 mil.202411,0 mil.202511,1 mil.202610,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 11,2 mil., 2026 10,4 mil.2022–2023–2024–202511,2 mil.202610,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 45,1 tis., 2026 61,4 tis.2022–2023–2024–202545,1 tis.202661,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 10,3 mil. € 199,1 tis. €
2025 11,1 mil. € 160,4 tis. €
2024 11,0 mil. € 98,3 tis. €
2023 13,8 mil. € 277,8 tis. €
2022 13,3 mil. € 285,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok626,0 tis. €
  • Zásoby2,7 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky848,0 tis. €
  • Finančné účty66,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie30,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku680 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie199,1 tis. €
  • Rezervy34,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky170,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €
  • Bankové úvery854,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie658 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BetónRacio, s.r.o. v konkurze?

BetónRacio, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BetónRacio, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BetónRacio, s.r.o. tržby 10,3 mil. €.

Je firma BetónRacio, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BetónRacio, s.r.o. dosiahla zisk 199,1 tis. €.

Je BetónRacio, s.r.o. platiteľom DPH?

BetónRacio, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BetónRacio, s.r.o. sídli?

BetónRacio, s.r.o. má sídlo na adrese Skladová 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026