Johns Manville Slovakia, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34126520
DIČ: 2020393683
IČ DPH: SK2020393683
Strojárenská 1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Strojárenská 1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.14
Dátum vzniku: 1. 9. 1995
Základné imanie: 53,6 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1995
Spisová značka: Sa/121/T
Predmet podnikania (výber): výroba bezalkalického hlinito-borito-kremičitého E-skla; výroba sklenených a minerálnych vlákien a výrobkov z nich; strojné súčiastky z plastických hmôt …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anastasia Ammon od 17. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Roman Miškolci od 11. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Jan-Roel van der Sluis od 11. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • John Vasuta od 11. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Rastislav Krejčí od 15. 11. 2025
    člen predstavenstva
  • Thomas Kendrick od 17. 6. 2025
    člen predstavenstva
  • Katherine Albery od 18. 2. 2024
    člen dozornej rady
  • Milan Harčár od 25. 9. 2023
    člen dozornej rady
  • Sabine Schmidt od 18. 2. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Johns Manville Slovakia, a.s. v roku 2025 znížila stratu o 7 % na 6,3 mil. € a tržby jej klesli o 11 % na 125,2 mil. €.

125,2 mil. €
Tržby
6,3 mil. €
Strata
139,0 mil. €
Celkové výnosy
145,0 mil. €
Aktíva
119,3 mil. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,6 mil., 2022 12,0 mil., 2023 −4,9 mil., 2024 −6,7 mil., 2025 −6,3 mil.20215,6 mil.202212,0 mil.2023−4,9 mil.2024−6,7 mil.2025−6,3 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 146,0 mil., 2022 164,6 mil., 2023 123,5 mil., 2024 140,8 mil., 2025 125,2 mil.2021146,0 mil.2022164,6 mil.2023123,5 mil.2024140,8 mil.2025125,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 125,2 mil. € -6,3 mil. €
2024 140,8 mil. € -6,7 mil. €
2023 123,5 mil. € -4,9 mil. €
2022 164,6 mil. € 12,0 mil. €
2021 146,0 mil. € 5,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok165,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok91,2 mil. €
  • Zásoby27,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,3 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok4,2 mil. €
  • Finančné účty4,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,5 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie53,6 mil. €
  • Kapitálové fondy11,6 mil. €
  • Fondy zo zisku10,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,3 mil. €
  • Rezervy4,6 mil. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 mil. €
  • Krátkodobé záväzky18,4 mil. €
  • Bankové úvery5,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Johns Manville Slovakia, a.s. v konkurze?

Johns Manville Slovakia, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Johns Manville Slovakia, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Johns Manville Slovakia, a.s. tržby 125,2 mil. €.

Je firma Johns Manville Slovakia, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Johns Manville Slovakia, a.s. vykázala stratu 6,3 mil. €.

Je Johns Manville Slovakia, a.s. platiteľom DPH?

Johns Manville Slovakia, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Johns Manville Slovakia, a.s. sídli?

Johns Manville Slovakia, a.s. má sídlo na adrese Strojárenská 1, Trnava, 917 99.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026