Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 34125035
DIČ: 2021132509
IČ DPH: SK2021132509
Moravecká 32, Topoľčianky

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Moravecká 32, Topoľčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 24. 7. 1995
Základné imanie: 2,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2005
Spisová značka: Dr/128/N
Predmet podnikania (výber): - obchodná, podnikateľská a sprostredkovateľská činnosť v rámci voľnej živnosti; - poradenská činnosť, osvetová a vzdelávacia činnosť v chove koní; - inžinierske, marketingové a finančné služby súvisiace s predmetom činnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kamil Šulko od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Michal Urban od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Maxon od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Vladimír Šmelko od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • MVDr. Viktor Tabiš od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Marko Halo od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Ľuboš Dobrotka od 16. 3. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Karina Tóthová od 16. 3. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. Radoslav Hudák od 16. 3. 2024
    člen dozornej rady
  • Vladimír Schmidt od 16. 3. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 467 € a tržby jej narástli o 22 % na 141,2 tis. €.

141,2 tis. €
Tržby
467 €
Zisk
147,3 tis. €
Aktíva
97,9 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 900, 2023 6,8 tis., 2024 2,6 tis., 2025 46720219,5 tis.202290020236,8 tis.20242,6 tis.2025467
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 89,5 tis., 2022 90,0 tis., 2023 108,1 tis., 2024 115,6 tis., 2025 141,2 tis.202189,5 tis.202290,0 tis.2023108,1 tis.2024115,6 tis.2025141,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,2 tis. € 467 €
2024 115,6 tis. € 2,6 tis. €
2023 108,1 tis. € 6,8 tis. €
2022 90,0 tis. € 900 €
2021 89,5 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie97,9 tis. €
  • Záväzky49,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo v konkurze?

Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo tržby 141,2 tis. €.

Je firma Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo dosiahla zisk 467 €.

Je Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo platiteľom DPH?

Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo sídli?

Zväz chovateľov koní na Slovensku, družstvo má sídlo na adrese Moravecká 32, Topoľčianky, 951 93.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026