Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34122648
DIČ: 2020416189
IČ DPH: SK2020416189
Družstevná 5, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Družstevná 5, Šurany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 12. 6. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1996
Spisová značka: Sro/1419/N
Predmet podnikania (výber): - maloobchod s potravinami a pochutinami; - maloobchod s kozmetickými výrobkami a drogéria; - maloobchod s textilom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Turza od 1. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Renáta Kramárová od 1. 12. 2021
    konateľspoločník
  • Helena Zadrabajová od 8. 8. 2024
    spoločník
  • MUDr. Mária Turzová od 8. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 19,5 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
19,5 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
639,9 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 −174,2 tis., 2023 6,1 tis., 2024 999,7 tis., 2025 19,5 tis.20211,1 tis.2022−174,2 tis.20236,1 tis.2024999,7 tis.202519,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,8 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,4 mil., 2025 3,2 mil.20212,4 mil.20223,8 mil.20233,6 mil.20243,4 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 19,5 tis. €
2024 3,4 mil. € 999,7 tis. €
2023 3,6 mil. € 6,1 tis. €
2022 3,8 mil. € -174,2 tis. €
2021 2,4 mil. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok620,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky409,3 tis. €
  • Finančné účty28,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie711 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy61,6 tis. €
  • Fondy zo zisku113,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov438,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,5 tis. €
  • Rezervy4,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky395,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. v konkurze?

Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. dosiahla zisk 19,5 tis. €.

Je Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. sídli?

Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Družstevná 5, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026