STAS - stavby a sanácie s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34121382
DIČ: 2020393496
IČ DPH: SK2020393496
Bulharská č. 37/1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bulharská č. 37/1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 22. 5. 1995
Základné imanie: 74,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1995
Spisová značka: Sro/1226/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovanie obchodu a sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; investorské služby v oblasti architektonických, investorských a technických služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Husák od 1. 12. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Krajčovič od 23. 8. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Minarovič od 23. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. Peter Števula od 3. 2. 2023
    spoločník
  • Ing. Vojtech Anetta od 23. 8. 2022
    spoločník
  • Irena Bocánová od 18. 5. 2022
    spoločník
  • JUDr. Eva Benčeková od 3. 2. 2023
    spoločník
  • Margita Kozinková od 18. 5. 2022
    spoločník
  • Marieta Okenková od 18. 5. 2022
    spoločník
  • RNDr. Ján Pavlech od 23. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAS - stavby a sanácie s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 345,9 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 9,1 mil. €.

9,1 mil. €
Tržby
345,9 tis. €
Zisk
9,5 mil. €
Celkové výnosy
4,9 mil. €
Aktíva
3,4 mil. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 274,2 tis., 2022 315,4 tis., 2023 445,2 tis., 2024 430,2 tis., 2025 345,9 tis.2021274,2 tis.2022315,4 tis.2023445,2 tis.2024430,2 tis.2025345,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,4 mil., 2022 7,6 mil., 2023 6,0 mil., 2024 6,9 mil., 2025 9,1 mil.20215,4 mil.20227,6 mil.20236,0 mil.20246,9 mil.20259,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,1 mil. € 345,9 tis. €
2024 6,9 mil. € 430,2 tis. €
2023 6,0 mil. € 445,2 tis. €
2022 7,6 mil. € 315,4 tis. €
2021 5,4 mil. € 274,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok54 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 mil. €
  • Zásoby102,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky259,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Finančné účty1,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie36,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie74,7 tis. €
  • Fondy zo zisku102,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie345,9 tis. €
  • Rezervy110,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky616,8 tis. €
  • Bankové úvery697,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAS - stavby a sanácie s.r.o. v konkurze?

STAS - stavby a sanácie s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAS - stavby a sanácie s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAS - stavby a sanácie s.r.o. tržby 9,1 mil. €.

Je firma STAS - stavby a sanácie s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAS - stavby a sanácie s.r.o. dosiahla zisk 345,9 tis. €.

Je STAS - stavby a sanácie s.r.o. platiteľom DPH?

STAS - stavby a sanácie s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAS - stavby a sanácie s.r.o. sídli?

STAS - stavby a sanácie s.r.o. má sídlo na adrese Bulharská č. 37/1, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026