UNIONTEX TRADE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34117598
DIČ: 2020386203
IČ DPH: SK2020386203
Kubranská 8, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kubranská 8, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.41
Dátum vzniku: 13. 3. 1995
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 3. 1995
Spisová značka: Sro/544/R
Prevádzkarne: 4
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rámci voľných ohlasovacích živnstí; - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi v rámci voľných ohlasovacích živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adrián Porubský od 21. 7. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Porubský od 13. 3. 1995
    konateľspoločník
  • Jana Porubská od 3. 12. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 121,7 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
121,7 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
29,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 108,8 tis., 2022 134,1 tis., 2023 197,7 tis., 2024 116,9 tis., 2025 121,7 tis.2021108,8 tis.2022134,1 tis.2023197,7 tis.2024116,9 tis.2025121,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,6 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,0 mil.20211,6 mil.20222,4 mil.20232,6 mil.20242,1 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 121,7 tis. €
2024 2,1 mil. € 116,9 tis. €
2023 2,6 mil. € 197,7 tis. €
2022 2,4 mil. € 134,1 tis. €
2021 1,6 mil. € 108,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok460,2 tis. €
  • Zásoby236,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Finančné účty556,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku37,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie121,7 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. v konkurze?

UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. dosiahla zisk 121,7 tis. €.

Je UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. sídli?

UNIONTEX TRADE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Kubranská 8, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026