Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 34112171
DIČ: 2020369802
IČ DPH: SK2020369802
Novozámocká 183/408, Ivanka pri Nitre

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Novozámocká 183/408, Ivanka pri Nitre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.20
Dátum vzniku: 7. 12. 1994
Základné imanie: 1,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1995
Spisová značka: Dr/10121/N
Predmet podnikania (výber): - nákup predaj a sprostredkovanie plemenného materiálu a jatočného dobytka; - poradenská činnosť v oblasti chovu hovädzieho dobytka; - automatizované spracovanie údajov a poskytovanie softwaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lea Javoreková od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Marek Lizák od 30. 4. 2021
    člen predstavenstva
  • Ing. Peter Rafay od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • JUDr. Ing. Vít Čelko od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • Jaroslav Dóbi od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • Jaroslav Pokorádi od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • Tomáš Kušnír od 17. 10. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Milan Jurena od 17. 10. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Róbert Magát od 17. 10. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Vlastimil Filko od 17. 10. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo v roku 2025 zvýšila stratu o 17 % na 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 199,2 tis. €.

199,2 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
150,3 tis. €
Aktíva
100,6 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,5 tis., 2022 3,5 tis., 2023 −59, 2024 −3,4 tis., 2025 −4,0 tis.202110,5 tis.20223,5 tis.2023−592024−3,4 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 135,4 tis., 2022 161,8 tis., 2023 191,9 tis., 2024 185,8 tis., 2025 199,2 tis.2021135,4 tis.2022161,8 tis.2023191,9 tis.2024185,8 tis.2025199,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,2 tis. € -4,0 tis. €
2024 185,8 tis. € -3,4 tis. €
2023 191,9 tis. € -59 €
2022 161,8 tis. € 3,5 tis. €
2021 135,4 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie100,6 tis. €
  • Záväzky49,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo v konkurze?

Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo tržby 199,2 tis. €.

Je firma Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo vykázala stratu 4,0 tis. €.

Je Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo platiteľom DPH?

Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo sídli?

Zväz chovateľov Mäsového dobytka na Slovensku - družstvo má sídlo na adrese Novozámocká 183/408, Ivanka pri Nitre, 951 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026