I.S.P., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34111611
DIČ: 2020393089
IČ DPH: SK2020393089
Bajkalská 2, Hrnčiarovce nad Parnou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 2, Hrnčiarovce nad Parnou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 24. 11. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 7. 1995
Spisová značka: Sro/769/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a veľkoobchodu v rámci ohlasovacích živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkov…; opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lubomír Podsedník od 30. 7. 1999
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.S.P., spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 21,9 tis. € a tržby jej narástli o 146 % na 283,3 tis. €.

283,3 tis. €
Tržby
21,9 tis. €
Zisk
283,3 tis. €
Celkové výnosy
170,8 tis. €
Aktíva
162,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,7 tis., 2022 403, 2023 3,9 tis., 2024 −339, 2025 21,9 tis.202113,7 tis.202240320233,9 tis.2024−339202521,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 246,4 tis., 2022 264,7 tis., 2023 414,9 tis., 2024 115,2 tis., 2025 283,3 tis.2021246,4 tis.2022264,7 tis.2023414,9 tis.2024115,2 tis.2025283,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 283,3 tis. € 21,9 tis. €
2024 115,2 tis. € -339 €
2023 414,9 tis. € 3,9 tis. €
2022 264,7 tis. € 403 €
2021 246,4 tis. € 13,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 tis. €
  • Zásoby14,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,9 tis. €
  • Finančné účty92,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov133,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky265 €
  • Krátkodobé záväzky8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.S.P., spol. s r.o. v konkurze?

I.S.P., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.S.P., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.S.P., spol. s r.o. tržby 283,3 tis. €.

Je firma I.S.P., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.S.P., spol. s r.o. dosiahla zisk 21,9 tis. €.

Je I.S.P., spol. s r.o. platiteľom DPH?

I.S.P., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.S.P., spol. s r.o. sídli?

I.S.P., spol. s r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 2, Hrnčiarovce nad Parnou, 919 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026