Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34104780
DIČ: 2020406795
IČ DPH: SK2020406795
Školská ulica 2, Mojmírovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská ulica 2, Mojmírovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 22. 10. 2002
Základné imanie: 953,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1994
Spisová značka: Sa/10530/N
Predmet podnikania (výber): zriadenie a prevádzkovanie strelnice; - výroba, požičiavanie a distribúcia videa; - vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Jagelek od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Janík od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Mária Švecová od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Štefan Mácsadi od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Mgr. Lucia Špinerová od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Pavel Viener od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Štefan Bugár od 1. 1. 2022
    člen predstavenstva
  • Ing. Igor Ďuran od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • JUDr. Filip Kasana od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Roman Gubčo od 1. 1. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 28,5 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
28,5 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
26,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,9 tis., 2022 82,0 tis., 2023 49,7 tis., 2024 48,7 tis., 2025 28,5 tis.202116,9 tis.202282,0 tis.202349,7 tis.202448,7 tis.202528,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 919,3 tis., 2022 1,5 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,3 mil., 2025 1,9 mil.2021919,3 tis.20221,5 mil.20232,1 mil.20242,3 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 28,5 tis. €
2024 2,3 mil. € 48,7 tis. €
2023 2,1 mil. € 49,7 tis. €
2022 1,5 mil. € 82,0 tis. €
2021 919,3 tis. € 16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Zásoby34,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky521,5 tis. €
  • Finančné účty246,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie953,2 tis. €
  • Kapitálové fondy108,4 tis. €
  • Fondy zo zisku314,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie28,5 tis. €
  • Rezervy237,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky358,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky229,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie433,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. v konkurze?

Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. dosiahla zisk 28,5 tis. €.

Je Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. platiteľom DPH?

Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. sídli?

Kaštieľ Mojmírovce, s.r.o. má sídlo na adrese Školská ulica 2, Mojmírovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026