H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34103210
DIČ: 2020374785
IČ DPH: SK2020374785
Ulica za ihriskom 1048/23, Cabaj-Čápor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica za ihriskom 1048/23, Cabaj-Čápor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 23. 6. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 7. 1994
Spisová značka: Sro/342/N
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu-ovocie, zelenina, potraviny, cukrárske výrobky; - sprostredkovanie obchodu-ryby, nápoje, tabak, mäso, mäsové výrobky; - sprostredkovanie obchodu-spotrebný a priemyslený tovar …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martina Kozárová od 26. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Štefan Hučko od 26. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Milan Hučko od 6. 12. 2025
    spoločník
  • Tomáš Lušňák od 6. 12. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 11,1 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 974,7 tis. €.

974,7 tis. €
Tržby
11,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
844,6 tis. €
Aktíva
246,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 3,3 tis., 2023 15,4 tis., 2024 11,6 tis., 2025 11,1 tis.20213,5 tis.20223,3 tis.202315,4 tis.202411,6 tis.202511,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,7 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,5 mil., 2025 974,7 tis.20211,4 mil.20221,7 mil.20231,7 mil.20241,5 mil.2025974,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 974,7 tis. € 11,1 tis. €
2024 1,5 mil. € 11,6 tis. €
2023 1,7 mil. € 15,4 tis. €
2022 1,7 mil. € 3,3 tis. €
2021 1,4 mil. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok703,8 tis. €
  • Zásoby131,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,2 tis. €
  • Finančné účty1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy217,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,1 tis. €
  • Rezervy11,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky546,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. v konkurze?

H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. tržby 974,7 tis. €.

Je firma H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. dosiahla zisk 11,1 tis. €.

Je H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. sídli?

H+L LUŠŇÁK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Ulica za ihriskom 1048/23, Cabaj-Čápor, 951 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026