STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné

Aktívna spoločnosť
IČO: 31733883
DIČ: 2020511636
IČ DPH: SK2020511636
Fidlíkova 3, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fidlíkova 3, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.63
Dátum vzniku: 20. 9. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 11. 1996
Spisová značka: Sro/3291/P
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v odbore: elektrospotrebiče, spotrebná elek- tronika, motorové vozidlá, náhrad…; - sprostredkovanie obchodu a služieb; - reklamná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Kundrát od 20. 9. 1996
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Nízky od 28. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné v roku 2025 znížila stratu o 74 % na 10,0 tis. € a tržby jej klesli o 66 % na 38,1 tis. €.

38,1 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Strata
201,7 tis. €
Aktíva
198,0 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 22,7 tis., 2023 −5,5 tis., 2024 −38,3 tis., 2025 −10,0 tis.20211,2 tis.202222,7 tis.2023−5,5 tis.2024−38,3 tis.2025−10,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,2 tis., 2022 45,1 tis., 2023 87,8 tis., 2024 110,6 tis., 2025 38,1 tis.202145,2 tis.202245,1 tis.202387,8 tis.2024110,6 tis.202538,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,1 tis. € -10,0 tis. €
2024 110,6 tis. € -38,3 tis. €
2023 87,8 tis. € -5,5 tis. €
2022 45,1 tis. € 22,7 tis. €
2021 45,2 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie198,0 tis. €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné v konkurze?

STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné tržby 38,1 tis. €.

Je firma STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné vykázala stratu 10,0 tis. €.

Je STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné platiteľom DPH?

STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné sídli?

STAVOMONT, spoločnosť s ručením obmedzeným Humenné má sídlo na adrese Fidlíkova 3, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026