PRAKTIK PJ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31727174
DIČ: 2021213062
IČ DPH: SK2021213062
Jedľová 5168/13, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jedľová 5168/13, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 15. 5. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2016
Spisová značka: Sro/3026/P
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj textilu a odevov, spotrebného tovaru, bytového zariadenia a doplnkov, obuvi, kozmetiky a drogérie, p…; - sprostredkovanie obchodu a služieb; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Andrea Zavacká od 12. 9. 2022
    konateľspoločník
  • Peter Juščák od 12. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRAKTIK PJ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 105 % na 158,6 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 753,6 tis. €.

753,6 tis. €
Tržby
158,6 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
922,4 tis. €
Aktíva
522,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
44,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,8 tis., 2022 468, 2023 26,1 tis., 2024 77,4 tis., 2025 158,6 tis.202159,8 tis.2022468202326,1 tis.202477,4 tis.2025158,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 563,8 tis., 2022 853,6 tis., 2023 940,0 tis., 2024 1,0 mil., 2025 753,6 tis.2021563,8 tis.2022853,6 tis.2023940,0 tis.20241,0 mil.2025753,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 753,6 tis. € 158,6 tis. €
2024 1,0 mil. € 77,4 tis. €
2023 940,0 tis. € 26,1 tis. €
2022 853,6 tis. € 468 €
2021 563,8 tis. € 59,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok41,6 tis. €
  • Zásoby4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky445,9 tis. €
  • Finančné účty328,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov350,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie158,6 tis. €
  • Rezervy22,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky148,3 tis. €
  • Bankové úvery208,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRAKTIK PJ s.r.o. v konkurze?

PRAKTIK PJ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRAKTIK PJ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRAKTIK PJ s.r.o. tržby 753,6 tis. €.

Je firma PRAKTIK PJ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRAKTIK PJ s.r.o. dosiahla zisk 158,6 tis. €.

Je PRAKTIK PJ s.r.o. platiteľom DPH?

PRAKTIK PJ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRAKTIK PJ s.r.o. sídli?

PRAKTIK PJ s.r.o. má sídlo na adrese Jedľová 5168/13, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026