VICTORIA PREŠOV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31723730
DIČ: 2020524396
IČ DPH: SK2020524396
Námestie osloboditeľov 1, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie osloboditeľov 1, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.11
Dátum vzniku: 4. 3. 1996
Základné imanie: 26,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 1996
Spisová značka: Sro/2886/P
Predmet podnikania (výber): - nákup a predaj tovaru s textilom a textilnou galantériou a metrovým textilom, so živými zvieratami a poľnohospodárs…; - prenájom nehnuteľností; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Kičurová od 13. 12. 2002
    konateľspoločník
  • Jozef Kičura od 3. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Rozália Kičurová od 27. 5. 1996
    konateľ
  • Tomáš Kičura od 3. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VICTORIA PREŠOV, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 142,1 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
142,1 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
53,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,2 tis., 2022 78,2 tis., 2023 37,5 tis., 2024 88,3 tis., 2025 142,1 tis.202140,2 tis.202278,2 tis.202337,5 tis.202488,3 tis.2025142,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 426,7 tis., 2022 685,8 tis., 2023 752,5 tis., 2024 698,1 tis., 2025 1,0 mil.2021426,7 tis.2022685,8 tis.2023752,5 tis.2024698,1 tis.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 142,1 tis. €
2024 698,1 tis. € 88,3 tis. €
2023 752,5 tis. € 37,5 tis. €
2022 685,8 tis. € 78,2 tis. €
2021 426,7 tis. € 40,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Zásoby18,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty356,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,6 tis. €
  • Kapitálové fondy723,8 tis. €
  • Fondy zo zisku2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov384,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie142,1 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky42,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky126,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VICTORIA PREŠOV, s.r.o. v konkurze?

VICTORIA PREŠOV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VICTORIA PREŠOV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VICTORIA PREŠOV, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma VICTORIA PREŠOV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VICTORIA PREŠOV, s.r.o. dosiahla zisk 142,1 tis. €.

Je VICTORIA PREŠOV, s.r.o. platiteľom DPH?

VICTORIA PREŠOV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VICTORIA PREŠOV, s.r.o. sídli?

VICTORIA PREŠOV, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie osloboditeľov 1, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026