INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31722369
DIČ: 2020699021
IČ DPH: SK2020699021
Levočská 1, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levočská 1, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 12. 2. 1996
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 6. 2015
Spisová značka: Sro/2829/P
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianských stavieb; - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok; - nákup a predaj - stavebný materiál, potraviny, tabakové výrobky, priemyselný tovar, elektronika, kozmetika, stroje … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ignác Vorobeľ od 12. 2. 1996
    konateľspoločník
  • Ján Ladižinský od 12. 2. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 186,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
186,7 tis. €
Zisk
5,0 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
6,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 130,5 tis., 2022 190,0 tis., 2023 229,4 tis., 2024 252,2 tis., 2025 186,7 tis.2021130,5 tis.2022190,0 tis.2023229,4 tis.2024252,2 tis.2025186,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,6 tis., 2022 3,9 mil., 2023 4,1 mil., 2024 4,3 mil., 2025 4,9 mil.202159,6 tis.20223,9 mil.20234,1 mil.20244,3 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 186,7 tis. €
2024 4,3 mil. € 252,2 tis. €
2023 4,1 mil. € 229,4 tis. €
2022 3,9 mil. € 190,0 tis. €
2021 59,6 tis. € 130,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky789,4 tis. €
  • Finančné účty367,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Kapitálové fondy8,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov941,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie186,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,1 tis. €
  • Bankové úvery7 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. v konkurze?

INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. dosiahla zisk 186,7 tis. €.

Je INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. platiteľom DPH?

INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. sídli?

INŽINIERSKO - STAVEBNÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. má sídlo na adrese Levočská 1, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026