Strojmont, spol. s r.o., Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 31720978
DIČ: 2020493618
IČ DPH: SK2020493618
Werferova 2246/3, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Werferova 2246/3, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.11
Dátum vzniku: 5. 2. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 2. 1996
Spisová značka: Sro/7314/V
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod a maloobchod s potravinárskymi výrobkami, ovocím a zeleninou, priemyselným tovarom, športovými potrebam…; - inžinierska činnosť v strojárstve; - sprostredkovateľská a poradenská činnosť v predmete podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zuzana Múdra od 27. 12. 2001
    konateľspoločník
  • Ela Múdra od 7. 5. 2025
    prokurista
  • Matej Múdry od 7. 5. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Strojmont, spol. s r.o., Košice v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 385,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
385,9 tis. €
Zisk
5,6 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
39,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 701,6 tis., 2022 182,8 tis., 2023 531,2 tis., 2024 513,0 tis., 2025 385,9 tis.2021701,6 tis.2022182,8 tis.2023531,2 tis.2024513,0 tis.2025385,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 3,1 mil., 2023 5,3 mil., 2024 5,3 mil., 2025 5,6 mil.20213,3 mil.20223,1 mil.20235,3 mil.20245,3 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 385,9 tis. €
2024 5,3 mil. € 513,0 tis. €
2023 5,3 mil. € 531,2 tis. €
2022 3,1 mil. € 182,8 tis. €
2021 3,3 mil. € 701,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby9,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty84,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku39,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie385,9 tis. €
  • Rezervy42,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky222,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky694,6 tis. €
  • Bankové úvery498,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strojmont, spol. s r.o., Košice v konkurze?

Strojmont, spol. s r.o., Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Strojmont, spol. s r.o., Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Strojmont, spol. s r.o., Košice tržby 5,6 mil. €.

Je firma Strojmont, spol. s r.o., Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Strojmont, spol. s r.o., Košice dosiahla zisk 385,9 tis. €.

Je Strojmont, spol. s r.o., Košice platiteľom DPH?

Strojmont, spol. s r.o., Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Strojmont, spol. s r.o., Košice sídli?

Strojmont, spol. s r.o., Košice má sídlo na adrese Werferova 2246/3, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026