STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31718884
DIČ: 2021212963
IČ DPH: SK2021212963
Šuňava 30, Šuňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šuňava 30, Šuňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 11. 12. 1995
Základné imanie: 3,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/2720/P
Predmet podnikania (výber): - zemné práce; - stavba budov; - vykonávanie bytových a občianskych stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anton Imrich od 26. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 3,1 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 122,7 tis. €.

122,7 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
177,3 tis. €
Aktíva
171,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 −6,2 tis., 2023 −3,4 tis., 2024 4,8 tis., 2025 3,1 tis.20216,8 tis.2022−6,2 tis.2023−3,4 tis.20244,8 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 137,6 tis., 2022 30,6 tis., 2023 26,9 tis., 2024 86,1 tis., 2025 122,7 tis.2021137,6 tis.202230,6 tis.202326,9 tis.202486,1 tis.2025122,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,7 tis. € 3,1 tis. €
2024 86,1 tis. € 4,8 tis. €
2023 26,9 tis. € -3,4 tis. €
2022 30,6 tis. € -6,2 tis. €
2021 137,6 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie171,8 tis. €
  • Záväzky5,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. v konkurze?

STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. tržby 122,7 tis. €.

Je firma STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. platiteľom DPH?

STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. sídli?

STAVZAM - Šuňava, spol. s r.o. má sídlo na adrese Šuňava 30, Šuňava, 059 39.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026