KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31714471
DIČ: 2020517224
IČ DPH: SK2020517224
Nový Smokovec 32, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Nový Smokovec 32, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 1. 10. 1995
Základné imanie: 1,6 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 10. 1995
Spisová značka: Sa/232/P
Predmet podnikania (výber): poskytovanie ambulantnej a ústavnej kúpeľnej starostlivosti v súlade so zákonom č. 277/1994 Z.z. a povolením Minister…; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Saskia Smoterová od 1. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Helena Mozdenová od 1. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • PhDr. Katarína Lazorčáková od 1. 7. 2026
    člen predstavenstva
  • František Friedrich od 8. 2. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Kristína Suržinová od 3. 2. 2022
    člen dozornej rady
  • Peter Keruľ od 8. 2. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 443,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
443,3 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
67,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 110,2 tis., 2022 215,6 tis., 2023 308,6 tis., 2024 421,3 tis., 2025 443,3 tis.2021110,2 tis.2022215,6 tis.2023308,6 tis.2024421,3 tis.2025443,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,6 mil., 2023 4,4 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,9 mil.20212,6 mil.20223,6 mil.20234,4 mil.20244,6 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 443,3 tis. €
2024 4,6 mil. € 421,3 tis. €
2023 4,4 mil. € 308,6 tis. €
2022 3,6 mil. € 215,6 tis. €
2021 2,6 mil. € 110,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby45,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky264,5 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie48,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,6 mil. €
  • Kapitálové fondy168,4 tis. €
  • Fondy zo zisku115,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie443,3 tis. €
  • Rezervy76,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky77,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky260,2 tis. €
  • Bankové úvery41 €
  • Časové rozlíšenie183,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. v konkurze?

KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. tržby 4,9 mil. €.

Je firma KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. dosiahla zisk 443,3 tis. €.

Je KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. platiteľom DPH?

KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. sídli?

KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s. má sídlo na adrese Nový Smokovec 32, Vysoké Tatry, 062 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026