Lekáreň Remedia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31712614
DIČ: 2021317375
IČ DPH: SK2021317375
Banícke námestie 55, Gelnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Banícke námestie 55, Gelnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 28. 8. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2004
Spisová značka: Sro/6620/V
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod a maloobchod so zdravotníckymi zariadeniami a zdravotníckou technikou; - lekárenstvo s individuálnou prípravou liečiv skup. 2 a 3; - veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu: poľnohospodárskych základných surovín, textilných surovín a polotovarov, pa… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Tomaško od 28. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Dušan Tomaško od 11. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Remedia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 70,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
70,6 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
955,7 tis. €
Aktíva
722,7 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
11,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,3 tis., 2022 14,1 tis., 2023 32,7 tis., 2024 57,7 tis., 2025 70,6 tis.202125,3 tis.202214,1 tis.202332,7 tis.202457,7 tis.202570,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 669,8 tis., 2022 712,8 tis., 2023 942,1 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.2021669,8 tis.2022712,8 tis.2023942,1 tis.20241,2 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 70,6 tis. €
2024 1,2 mil. € 57,7 tis. €
2023 942,1 tis. € 32,7 tis. €
2022 712,8 tis. € 14,1 tis. €
2021 669,8 tis. € 25,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,3 tis. €
  • Zásoby54,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,9 tis. €
  • Finančné účty671,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov638,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky216,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie188 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Remedia, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň Remedia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Remedia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Remedia, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Lekáreň Remedia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Remedia, s.r.o. dosiahla zisk 70,6 tis. €.

Je Lekáreň Remedia, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň Remedia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Remedia, s.r.o. sídli?

Lekáreň Remedia, s.r.o. má sídlo na adrese Banícke námestie 55, Gelnica, 056 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026