Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov

Aktívna spoločnosť
IČO: 31708056
DIČ: 2020520348
Pod Šalgovíkom 14, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Šalgovíkom 14, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 17. 5. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/2336/P
Predmet podnikania (výber): - čistenie budov; - baliace činnosti; - sprostredkovanie obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Olejár od 13. 3. 2015
    konateľ
  • Pavlína Olejárová od 20. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov v roku 2025 zvýšila zisk o 24 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 63,6 tis. €.

63,6 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
63,6 tis. €
Celkové výnosy
69,3 tis. €
Aktíva
44,0 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
77,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 297, 2022 2,9 tis., 2023 7,4 tis., 2024 7,1 tis., 2025 8,8 tis.202129720222,9 tis.20237,4 tis.20247,1 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,8 tis., 2022 29,8 tis., 2023 47,2 tis., 2024 49,6 tis., 2025 63,6 tis.202118,8 tis.202229,8 tis.202347,2 tis.202449,6 tis.202563,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 23,9 tis., 2022 30,2 tis., 2023 47,2 tis., 2024 49,6 tis., 2025 63,6 tis.202123,9 tis.202230,2 tis.202347,2 tis.202449,6 tis.202563,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 68, 2022 501, 2023 1,3 tis., 2024 1,3 tis., 2025 988202168202250120231,3 tis.20241,3 tis.2025988
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,6 tis. € 8,8 tis. €
2024 49,6 tis. € 7,1 tis. €
2023 47,2 tis. € 7,4 tis. €
2022 29,8 tis. € 2,9 tis. €
2021 18,8 tis. € 297 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Finančné účty47,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,8 tis. €
  • Rezervy100 €
  • Dlhodobé záväzky11,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov v konkurze?

Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov tržby 63,6 tis. €.

Je firma Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Kde firma Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov sídli?

Excellent, spoločnosť s ručením obmedzeným Prešov má sídlo na adrese Pod Šalgovíkom 14, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026