DONA, s. r. o. Veľké Revištia

Aktívna spoločnosť
IČO: 31704336
DIČ: 2020498524
IČ DPH: SK2020498524
Veľké Revištia

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľké Revištia Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 1. 3. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 1996
Spisová značka: Sro/5890/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho pre…; služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu a s ňou spojené činnosti bez veterinárnych služieb; výroba biohumusu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Vaľo od 23. 11. 2016
    konateľ
  • JUDr. Antal Zsigo od 1. 10. 2014
    konateľ
  • DONA MV s. r. o. od 17. 12. 2024
    spoločník
  • GAMOTA JR s.r.o. od 12. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DONA, s. r. o. Veľké Revištia v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 26,7 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
26,7 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
5,8 mil. €
Aktíva
3,6 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
18,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91,5 tis., 2022 423,2 tis., 2023 277,0 tis., 2024 94,3 tis., 2025 26,7 tis.202191,5 tis.2022423,2 tis.2023277,0 tis.202494,3 tis.202526,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2022 5,0 mil., 2023 5,0 mil., 2024 3,8 mil., 2025 2,5 mil.20213,5 mil.20225,0 mil.20235,0 mil.20243,8 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 26,7 tis. €
2024 3,8 mil. € 94,3 tis. €
2023 5,0 mil. € 277,0 tis. €
2022 5,0 mil. € 423,2 tis. €
2021 3,5 mil. € 91,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,5 mil. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky752,9 tis. €
  • Finančné účty20,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,7 tis. €
  • Rezervy55,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky242,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky637,3 tis. €
  • Bankové úvery1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DONA, s. r. o. Veľké Revištia v konkurze?

DONA, s. r. o. Veľké Revištia nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DONA, s. r. o. Veľké Revištia tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DONA, s. r. o. Veľké Revištia tržby 2,5 mil. €.

Je firma DONA, s. r. o. Veľké Revištia v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DONA, s. r. o. Veľké Revištia dosiahla zisk 26,7 tis. €.

Je DONA, s. r. o. Veľké Revištia platiteľom DPH?

DONA, s. r. o. Veľké Revištia je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DONA, s. r. o. Veľké Revištia sídli?

DONA, s. r. o. Veľké Revištia má sídlo na adrese Veľké Revištia.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026