Tehelňa STOVA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31703747
DIČ: 2020504156
IČ DPH: SK2020504156
Letecká 35, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letecká 35, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 14. 2. 1995
Základné imanie: 102,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 1995
Spisová značka: Sro/5840/V
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu; ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Stolárik od 14. 2. 1995
    konateľspoločník
  • Ing. Rudolf Stolárik od 14. 2. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tehelňa STOVA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 69,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 10,8 mil. €.

10,8 mil. €
Tržby
69,5 tis. €
Zisk
10,8 mil. €
Celkové výnosy
5,3 mil. €
Aktíva
4,6 mil. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
18,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 645,9 tis., 2022 680,3 tis., 2023 426,2 tis., 2024 248,4 tis., 2025 69,5 tis.2021645,9 tis.2022680,3 tis.2023426,2 tis.2024248,4 tis.202569,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,0 mil., 2022 13,1 mil., 2023 11,4 mil., 2024 12,0 mil., 2025 10,8 mil.202111,0 mil.202213,1 mil.202311,4 mil.202412,0 mil.202510,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,8 mil. € 69,5 tis. €
2024 12,0 mil. € 248,4 tis. €
2023 11,4 mil. € 426,2 tis. €
2022 13,1 mil. € 680,3 tis. €
2021 11,0 mil. € 645,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok600 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby2,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky762,1 tis. €
  • Finančné účty262,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie102,9 tis. €
  • Fondy zo zisku15,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,5 tis. €
  • Rezervy55,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky563,2 tis. €
  • Bankové úvery25,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tehelňa STOVA, spol. s r.o. v konkurze?

Tehelňa STOVA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tehelňa STOVA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tehelňa STOVA, spol. s r.o. tržby 10,8 mil. €.

Je firma Tehelňa STOVA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tehelňa STOVA, spol. s r.o. dosiahla zisk 69,5 tis. €.

Je Tehelňa STOVA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Tehelňa STOVA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tehelňa STOVA, spol. s r.o. sídli?

Tehelňa STOVA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Letecká 35, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026