EXAPRO Slovakia spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31702988
DIČ: 2020498480
IČ DPH: SK2020498480
Masarykova 49, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Masarykova 49, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.90
Dátum vzniku: 2. 2. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 1995
Spisová značka: Sro/5774/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja alebo leasingu: - iným prevádzkovateľom živnosti; veľkoobchod s výrobkami potravinárskeho, tabakového, textilného, odevného, papierenského, obuvníckeho, kožiarskeho, h… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Beáta Kasincová od 1. 2. 2026
    konateľ
  • Stanislav Kasinec od 2. 2. 1995
    konateľ
  • CRESTON s.r.o. od 12. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EXAPRO Slovakia spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 80,2 tis. €.

80,2 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
99,7 tis. €
Celkové výnosy
730,9 tis. €
Aktíva
477,6 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
54,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 9,1 tis., 2023 28,7 tis., 2024 23,5 tis., 2025 3,1 tis.20213,6 tis.20229,1 tis.202328,7 tis.202423,5 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 166,3 tis., 2022 193,4 tis., 2023 290,1 tis., 2024 313,8 tis., 2025 80,2 tis.2021166,3 tis.2022193,4 tis.2023290,1 tis.2024313,8 tis.202580,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,2 tis. € 3,1 tis. €
2024 313,8 tis. € 23,5 tis. €
2023 290,1 tis. € 28,7 tis. €
2022 193,4 tis. € 9,1 tis. €
2021 166,3 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok629,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,3 tis. €
  • Finančné účty81,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy273,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov192,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,1 tis. €
  • Rezervy460 €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky250,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EXAPRO Slovakia spol. s r.o. v konkurze?

EXAPRO Slovakia spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EXAPRO Slovakia spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EXAPRO Slovakia spol. s r.o. tržby 80,2 tis. €.

Je firma EXAPRO Slovakia spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EXAPRO Slovakia spol. s r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je EXAPRO Slovakia spol. s r.o. platiteľom DPH?

EXAPRO Slovakia spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EXAPRO Slovakia spol. s r.o. sídli?

EXAPRO Slovakia spol. s r.o. má sídlo na adrese Masarykova 49, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026