IDEAL - Trade Service, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31700659
DIČ: 2020495609
IČ DPH: SK2020495609
Bratislavská 553/76, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 553/76, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 1. 1. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 1. 1995
Spisová značka: Sro/21549/R
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; veľkoobchod a maloobchod - stroje, zariadenia, prístroje a technické potreby, priemyselné chemikálie, hnojivá, laky, …; výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivo Bezloja od 4. 3. 2009
    konateľ
  • Ing. Mária Štilichová od 18. 1. 2016
    konateľ
  • IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. od 28. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 451,0 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 5,6 mil. €.

5,6 mil. €
Tržby
451,0 tis. €
Zisk
5,8 mil. €
Celkové výnosy
2,5 mil. €
Aktíva
458,3 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 918,5 tis., 2022 459,9 tis., 2023 498,4 tis., 2024 514,7 tis., 2025 451,0 tis.2021918,5 tis.2022459,9 tis.2023498,4 tis.2024514,7 tis.2025451,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,7 mil., 2022 5,9 mil., 2023 7,1 mil., 2024 6,7 mil., 2025 5,6 mil.20216,7 mil.20225,9 mil.20237,1 mil.20246,7 mil.20255,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,6 mil. € 451,0 tis. €
2024 6,7 mil. € 514,7 tis. €
2023 7,1 mil. € 498,4 tis. €
2022 5,9 mil. € 459,9 tis. €
2021 6,7 mil. € 918,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok141,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok111,5 tis. €
  • Zásoby1,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty187,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie17,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie451,0 tis. €
  • Rezervy29,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. v konkurze?

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. tržby 5,6 mil. €.

Je firma IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. dosiahla zisk 451,0 tis. €.

Je IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. platiteľom DPH?

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. sídli?

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 553/76, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026