PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna spoločnosť
IČO: 31696767
DIČ: 2020508193
IČ DPH: SK2020508193
Pod Záhradami 290/34, Svätuše

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Záhradami 290/34, Svätuše Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.70
Dátum vzniku: 26. 9. 1994
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1995
Spisová značka: Sro/5221/V
Predmet podnikania (výber): - poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych produktov; výroba hotového krmiva pre hospodárske a domáce zvieratá; maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Sándorová od 28. 12. 2015
    konateľ
  • Juraj Šándor od 3. 3. 1997
    konateľ
  • Juraj Sándor od 31. 5. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným v roku 2025 zvýšila stratu o 36 % na 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 312,2 tis. €.

312,2 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
413,9 tis. €
Celkové výnosy
356,5 tis. €
Aktíva
111,4 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
−8,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 950, 2022 1,7 tis., 2023 11,0 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 −1,5 tis.202195020221,7 tis.202311,0 tis.2024−1,1 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 279,0 tis., 2022 304,0 tis., 2023 411,7 tis., 2024 338,5 tis., 2025 312,2 tis.2021279,0 tis.2022304,0 tis.2023411,7 tis.2024338,5 tis.2025312,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 312,2 tis. € -1,5 tis. €
2024 338,5 tis. € -1,1 tis. €
2023 411,7 tis. € 11,0 tis. €
2022 304,0 tis. € 1,7 tis. €
2021 279,0 tis. € 950 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok212,7 tis. €
  • Zásoby112,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,0 tis. €
  • Finančné účty9,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy79,3 tis. €
  • Fondy zo zisku8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Rezervy329 €
  • Dlhodobé záväzky24,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky207,9 tis. €
  • Bankové úvery12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným v konkurze?

PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným tržby 312,2 tis. €.

Je firma PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným platiteľom DPH?

PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným sídli?

PAVO spoločnosť s ručením obmedzeným má sídlo na adrese Pod Záhradami 290/34, Svätuše, 076 83.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026