Sun Chemical, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31696392
DIČ: 2020517015
IČ DPH: SK2020517015
Cesta Vl. Clementisa 63, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta Vl. Clementisa 63, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.75
Dátum vzniku: 22. 9. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 1994
Spisová značka: Sro/23731/R
Predmet podnikania (výber): - výroba chemických výrobkov-tlačiarenských farieb, farbív, pigmentov a pomocných tlačiarenských materiálov; - veľkoobchod, maloobchod v rozsahu voľných živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferenc Villanyi od 11. 5. 2026
    konateľ
  • Ing. Daniel Dobiš od 1. 9. 2010
    konateľ
  • Piotr Góral od 13. 12. 2019
    konateľ
  • Sun Chemical Aktiengesellschaft od 17. 10. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sun Chemical, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 676,1 tis. €.

676,1 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
676,1 tis. €
Celkové výnosy
132,8 tis. €
Aktíva
86,3 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
49,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,1 tis., 2022 9,9 tis., 2023 13,9 tis., 2024 20,0 tis., 2025 13,6 tis.202115,1 tis.20229,9 tis.202313,9 tis.202420,0 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 458,1 tis., 2022 450,6 tis., 2023 664,9 tis., 2024 705,3 tis., 2025 676,1 tis.2021458,1 tis.2022450,6 tis.2023664,9 tis.2024705,3 tis.2025676,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 676,1 tis. € 13,6 tis. €
2024 705,3 tis. € 20,0 tis. €
2023 664,9 tis. € 13,9 tis. €
2022 450,6 tis. € 9,9 tis. €
2021 458,1 tis. € 15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky49 €
  • Krátkodobé pohľadávky73,2 tis. €
  • Finančné účty44,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,6 tis. €
  • Rezervy14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sun Chemical, spol. s r.o. v konkurze?

Sun Chemical, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sun Chemical, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sun Chemical, spol. s r.o. tržby 676,1 tis. €.

Je firma Sun Chemical, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sun Chemical, spol. s r.o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Je Sun Chemical, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Sun Chemical, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sun Chemical, spol. s r.o. sídli?

Sun Chemical, spol. s r.o. má sídlo na adrese Cesta Vl. Clementisa 63, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026