FERMAT - J & F STROJE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31694403
DIČ: 2020501714
IČ DPH: SK2020501714
Prakovce 13, Prakovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prakovce 13, Prakovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.49
Dátum vzniku: 8. 8. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1994
Spisová značka: Sro/5018/V
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj strojov a priemyselných zariadení a predmetov a zariadení pre domácnosť; sprostredkovanie obchodu s registrovaným sortimentom tovarov; stavba a opravy strojov s mechanickým pohonom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lívia Grossová od 1. 6. 2017
    konateľ
  • Milan Kysela od 1. 1. 2018
    konateľ
  • FERMAT CZ s.r.o. od 16. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 24,0 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
24,0 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
50,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,7 tis., 2022 33,9 tis., 2023 9,3 tis., 2024 78,4 tis., 2025 24,0 tis.202139,7 tis.202233,9 tis.20239,3 tis.202478,4 tis.202524,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,1 mil., 2022 2,3 mil., 2023 2,0 mil., 2024 3,4 mil., 2025 1,7 mil.20212,1 mil.20222,3 mil.20232,0 mil.20243,4 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 24,0 tis. €
2024 3,4 mil. € 78,4 tis. €
2023 2,0 mil. € 9,3 tis. €
2022 2,3 mil. € 33,9 tis. €
2021 2,1 mil. € 39,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok84,5 tis. €
  • Zásoby57,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty459 €
  • Časové rozlíšenie8,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy116,3 tis. €
  • Fondy zo zisku119,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,0 tis. €
  • Rezervy41,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky25,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky319,5 tis. €
  • Bankové úvery37,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie10 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. v konkurze?

FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. dosiahla zisk 24,0 tis. €.

Je FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. platiteľom DPH?

FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. sídli?

FERMAT - J & F STROJE, s.r.o. má sídlo na adrese Prakovce 13, Prakovce, 055 62.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026