Roľnícke družstvo Trhovište

Aktívna spoločnosť
IČO: 31689639
DIČ: 2020498216
IČ DPH: SK2020498216
Trhovište

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Trhovište Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.10
Dátum vzniku: 13. 5. 1994
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 9. 1994
Spisová značka: Dr/1040/V
Predmet podnikania (výber): - podnikanie v poľnohospodárskej výrobe vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovan…; - zabezpečovanie hospodárskych a sociálnych potrieb členov družstva podľa zásad schválených členskou schôdzou alebo p…; - prenájom výrobných prostriedkov členom družstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Janka Fazekasová od 6. 9. 2017
    člen štatutárneho orgánu
  • Ing. Július Fazekas od 24. 3. 2018
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roľnícke družstvo Trhovište v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 64,6 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
64,6 tis. €
Zisk
3,1 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
30,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 20,5 tis., 2023 39,6 tis., 2024 58,5 tis., 2025 64,6 tis.202115,5 tis.202220,5 tis.202339,6 tis.202458,5 tis.202564,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 2,9 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,5 mil.20212,8 mil.20222,9 mil.20232,7 mil.20242,9 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € 64,6 tis. €
2024 2,9 mil. € 58,5 tis. €
2023 2,7 mil. € 39,6 tis. €
2022 2,9 mil. € 20,5 tis. €
2021 2,8 mil. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,2 tis. €
  • Zásoby576,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky380,8 tis. €
  • Finančné účty6,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie74,7 tis. €
  • Kapitálové fondy623,2 tis. €
  • Fondy zo zisku511,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov374,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie64,6 tis. €
  • Rezervy28,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky158,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky811,7 tis. €
  • Bankové úvery50,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie59,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roľnícke družstvo Trhovište v konkurze?

Roľnícke družstvo Trhovište nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roľnícke družstvo Trhovište tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roľnícke družstvo Trhovište tržby 2,5 mil. €.

Je firma Roľnícke družstvo Trhovište v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roľnícke družstvo Trhovište dosiahla zisk 64,6 tis. €.

Je Roľnícke družstvo Trhovište platiteľom DPH?

Roľnícke družstvo Trhovište je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roľnícke družstvo Trhovište sídli?

Roľnícke družstvo Trhovište má sídlo na adrese Trhovište, 072 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026